KLEUTERINITIATIE

  • zaterdagvoormiddag 9u30 - 10u30

OF

  • zaterdagnamiddag 13u30 - 14u30

 

 


KINDERATELIERS

Er wordt 1 keuze uit volgende lesmomenten gemaakt.

Vestigingsplaats KASK Oude Vest 111 Dendermonde

  • woensdagnamiddag 13u30 - 15u10
  • woensdagnamiddag 15u20 - 17u00
  • zaterdagvoormiddag 9u00 -10u40
  • zaterdagvoormiddag 10u50 - 12u30
  • zaterdagnamiddag 13u30 - 15u10
     

Vestigingsplaats GBS De Toverboon Sint-Gillis

  • woensdagnamiddag 13u30 - 15u10

Vestigingsplaats GBS De Schakel Baasrode

  • woensdagnamiddag 13u30 - 15u10

Vestigingsplaats GBS De Klinker Schoonaarde

  • woensdagnamiddag 13u30 - 15u10

Vestigingsplaats Oud Gemeentehuis Grembergen

  • zaterdagnamiddag 13u30 - 15u10

 


JONGERENATELIERS

Er wordt 1 atelier en 1 lesmoment gekozen. Een combinatie van meerdere ateliers is niet mogelijk.

Beeldatelier

  • woensdagnamiddag 13u30 - 17u
  • zaterdagvoormiddag 9u - 12u30
  • zaterdagnamiddag 13u30 - 17u

Initiatieatelier

  • 1ste jaar van september t/m januari beeldatelier op woensdagnamiddag
  • 1ste jaar van februari t/m juni + 2de jaar = atelier 4de graad naar keuze + lesmoment van atelier

Digitaal Beeldatelier

  • woensdagnamiddag 13u30 - 17u00
  • zaterdagvoormiddag 9u - 12u30

VOLWASSENATELIERS

Beeldhouwen en ruimtelijke kunst

  • Dinsdagavond 18u00-21u30
  • Woensdagnamiddag 13u30-17u00
  • Woensdagavond18u00-21u30
  • Donderdagnamiddag 13u30-17u00
  • Zaterdagvoormiddag 9u00-12u30

 

Crossover atelier

  • Fotokunst dinsdagavond of donderdagavond
  • Grafiekkunst dinsdagavond of woensdagavond
  • Levend model donderdagavond
  • Tekenkunst woensdagavond of zaterdagvoormiddag
  • Keramiek donderdagnamiddag of zaterdagnamiddag
  • Beeldhouwen en Ruimtelijke Kunst woensdagavond of donderdagnamiddag
  • Schilderkunst dinsdagavond, woensdagnamiddag of donderdagavond

 

Fotokunst

  • Dinsdagavond 18u00 - 21u30
  • Woensdagavond 18u00-21u30
  • Donderdagnamiddag (tweewekelijks) 13u30-17u
  • Donderdagavond 18u00-21u30

 

Grafiekkunst

  • Dinsdagavond 18u00 - 21u30
  • Woensdagavond 18u00 - 21u30

 

Keramiek

  • zaterdagvoormiddag: 9u00 - 12u30
  • donderdag- en zaterdagnamiddag: 13u30 - 17u00
  • dins- en woensdagavond: 18u00 - 21u30

 

Levend model

  • Donderdagavond 18u00-21u30

 

Schilderkunst

  • Dinsdagavond 18u00-21u30
  • Woensdagnamiddag 13u30-17u00
  • Woensdagavond 18u00-21u30
  • Donderdagavond 18u-21u30

 

Tekenkunst

  • Dinsdagavond 18u00-21u30
  • Woensdagavond 18u00-21u30
  • Donderdagavond (tweewekelijks) 18u00-21u30
  • Zaterdagvoormiddag 9u00-12u30

 



© 2021 KASK Dendermonde - reglement - privacy policy - cookie policy - sitemap Quoted: Websites met méér

Om uw surfervaring te verbeteren maakt KASK Dendermonde gebruik van cookies. Meer informatie   OK