KLEUTERINITIATIE

  • zaterdagvoormiddag 9u30 - 10u30

OF

  • zaterdagnamiddag 13u30 - 14u30

 

 


KINDERATELIERS

Er wordt 1 keuze uit volgende lesmomenten gemaakt.

Vestigingsplaats KASK Oude Vest 111 Dendermonde

  • woensdagnamiddag 13u30 - 15u10
  • woensdagnamiddag 15u20 - 17u00
  • zaterdagvoormiddag 9u00 -10u40
  • zaterdagvoormiddag 10u50 - 12u30
  • zaterdagnamiddag 13u30 - 15u10
     

Vestigingsplaats GBS De Toverboon Sint-Gillis

  • woensdagnamiddag 13u30 - 15u10

Vestigingsplaats GBS De Schakel Baasrode

  • woensdagnamiddag 13u30 - 15u10

Vestigingsplaats GBS De Klinker Schoonaarde

  • woensdagnamiddag 13u30 - 15u10

Vestigingsplaats Oud Gemeentehuis Grembergen

  • dinsdagnamiddag 15u50 - 17u30 
  • zaterdagnamiddag 13u30 - 15u10

 


JONGERENATELIERS

Er wordt 1 atelier en 1 lesmoment gekozen. Een combinatie van meerdere ateliers is niet mogelijk.

Beeldatelier

  • woensdagnamiddag 13u30 - 17u
  • zaterdagvoormiddag 9u - 12u30
  • zaterdagnamiddag 13u30 - 17u

Initiatieatelier

  • 1ste jaar van september t/m januari beeldatelier op woensdagnamiddag
  • 1ste jaar van februari t/m juni + 2de jaar = atelier 4de graad naar keuze + lesmoment van atelier

Digitaal Beeldatelier

  • woensdagnamiddag 13u30 - 17u00
  • zaterdagvoormiddag 9u - 12u30

VOLWASSENATELIERS

Beeldhouwen en ruimtelijke kunst

  • Dinsdagavond 18u00-21u30
  • Woensdagnamiddag 13u30-17u00
  • Woensdagavond18u00-21u30
  • Donderdagnamiddag 13u30-17u00
  • Zaterdagvoormiddag 9u00-12u30

 

Crossover atelier

  • Fotokunst dinsdagavond of donderdagavond
  • Grafiekkunst dinsdagavond of woensdagavond
  • Levend model donderdagavond
  • Tekenkunst woensdagavond of zaterdagvoormiddag
  • Keramiek donderdagnamiddag of zaterdagnamiddag
  • Beeldhouwen en Ruimtelijke Kunst woensdagavond of donderdagnamiddag
  • Schilderkunst dinsdagavond, woensdagnamiddag of donderdagavond

 

Fotokunst

  • Dinsdagavond 18u00 - 21u30
  • Woensdagavond 18u00-21u30
  • Donderdag 16u00-21u00

 

Grafiekkunst

  • Dinsdagavond 18u00 - 21u30
  • Woensdagavond 18u00 - 21u30

 

Keramiek

  • zaterdagvoormiddag: 9u00 - 12u30
  • donderdag- en zaterdagnamiddag: 13u30 - 17u00
  • dins- en woensdagavond: 18u00 - 21u30

 

Levend model

  • Donderdagavond 18u00-21u30

 

Schilderkunst

  • Dinsdagavond 18u00-21u30
  • Woensdagnamiddag 13u30-17u00
  • Woensdagavond 18u00-21u30
  • Donderdagavond 18u-21u30

 

Tekenkunst

  • Dinsdagavond 18u00-21u30
  • Woensdagavond 18u00-21u30
  • Donderdagavond (tweewekelijks) 18u00-21u30
  • Zaterdagvoormiddag 9u00-12u30

 

Kunst en Cultuur 1

Voor alle leerlingen in het eerste en tweede jaar van de vierde graad (volwassenateliers) is dit een verplicht te volgen vak alle opleidingen met uitzondering van Levend Model

De lessen gaan door op donderdagavond van 18u00-19u40

  • eerste jaar even weken
  • tweede jaar oneven weken

Kunst en Cultuur 2

Voor alle leerlingen in het eerste jaar van de specialisatie (volwassenateliers) is dit een verplicht te volgen vak.

  • lesmomenten worden door vakdocent gecommuniceerd

Digitale beeldverwerking

Voor alle leerlingen in het tweede jaar van de specialisatie (volwassenateliers) is dit een verplicht te volgen vak.

  • lesmomenten worden door vakdocent gecommuniceerd

 



© 2021 KASK Dendermonde - reglement - privacy policy - cookie policy - sitemap Quoted: Websites met méér

Om uw surfervaring te verbeteren maakt KASK Dendermonde gebruik van cookies. Meer informatie   OK